Credit Online Ukraine представляє собою універсальний сервіс підбору вигідних кредитних пропозицій, отримання кредитів онлайн.
Наші фахівці аналізують інформацію, розміщену на сайтах самих популярних і надійних банків України, а також стежать за рейтингом мікрофінансових організацій та сервісів, що видають невеликі суми без додаткових документів та перевірок.

Всі банки і сервіси, пропозиції яких представляє наш портал, зареєстровані в державних органах контролю і мають відповідні ліцензії на проведення фінансових операцій. Їх рейтинг і фінансовий стан відслідковуються і контролюються відповідними державними службами. Вам не доведеться витрачати багато часу і сил, вивчаючи інформацію на сайтах багатьох банків і інших фінансових організацій. Також Ви не пройдете мимо вигідних пропозицій і не потрапите на сайт ненадійною організації, яка може опинитися на межі банкрутства або в процесі ліквідації.

За допомогою нашого сайту ви зможете підібрати та порівняти основні кредитні пропозиції та вибрати найбільш оптимальний.
Якщо коротко перерахувати основні можливості нашого сайту, то ми допоможемо Вам оформити кредит швидко, просто і на вигідних умовах. Допоможемо, якщо Ви зіткнулися з неприємностями або труднощами у виплаті кредиту. Відповімо на будь-яке питання, пов'язане з банками, кредитами, фінансами. У нас Ви зможете знайти корисну та достовірну інформацію.

Наш сервіс не є фінансовою установою, банком або кредитором, і не несе відповідальності за будь-які укладені договори або умови. Ми здійснюємо посередницькі послуги між клієнтом, який хоче отримати гроші в борг, і кредитною установою, чия діяльність ліцензована і носить офіційний характер. Причому ми не вимагаємо плати за інформацію - все безкоштовно і доступно.