Статті про кредити

Як підвищити кредитний рейтинг
08.11.2018

Кредитний рейтинг фізичної особи - основний показник, на який орієнтується кредитор при формуванні процентної ставки і розміру позики. Людина не отримає гроші в кредит, якщо банк або фінансова організація оцінює його як неплатоспроможного, невідповідального. Існують перевірені способи, що дозволяють підняти свій кредитний рейтинг, про які ми розповімо в цій статті.

5 причин оформити кредит онлайн
07.11.2018

Перш ніж ми розглянемо 5 дійсно вагомих причин оформлення заявки на отримання позики, давайте відразу ж домовимося, що мова в даному тексті піде про мікрофінансової організації з бездоганною репутацією

Щомісячний платіж по кредиту
07.11.2018

Укладаючи кредитний договір, ви завжди отримуєте графік платежів, який слід обов'язково дотримуватися. Його порушення призведе до того, що банк застосує до вас штрафні санкції, які також прописані в кредитному договорі. Позичальник зобов'язується вносити щомісячний платіж по кредиту вчасно і в повному розмірі.

Кредитні карти обійшли споживчі кредити
06.11.2018

Мікропозики в мікрофінансових організаціях - це швидко, але дорого, споживчі кредити - часто потрібно збирати довідки і для повсякденних потреб не дуже зручний і не завжди вигідний варіант. Тоді вибір падає на кредитні карти.

Позика готівкою без довідок
01.11.2018

Банкам останнім часом не позаздриш! І ліцензії у них відкликають, і грошей у населення стає все менше. Справляються вони як можуть - заманюють ставками по депозитах і пропонують кредити. Але давайте подивимося, наскільки реально взяти такий кредит?

Якщо терміново потрібні гроші
02.04.2017

Експрес - кредит каже сам за себе своєю назвою. Це означає, що процедура оформлення багато часу зазвичай не займає. З огляду на рекламні заголовкам гроші можна забрати безпосередньо в день звернення. Насправді в разі прийняття позитивного висновку за заявкою готівку можна буде забрати протягом години. Тому такі поняття, як терміновість, моментальність і швидкість, точно підходять до опису такого типу кредитування. При оформленні експрес - кредиту не буде потрібно надання застави та поручителів на відміну від звичайного споживчого позики. Тепер необов'язково втягувати в свої фінансові проблеми родичів або друзів адже все можна зробити самостійно.

Кредити пенсіонерам
12.07.2016

Люди старшого віку стикаються з проблемою під час фінансових операцій. Отримання кредиту - найбільш поширена труднощі для українських пенсіонерів. Пов'язано це з підвищеними вимогами і обмеженнями, прописаними в статутах банківських установ. Головними причинами, через які люди пенсійного віку не оформляють позику, виступають:

Кредит під заставу майна
07.07.2016

Додаткові кошти на здійснення різних особистих цілей отримують не тільки в формі традиційного кредиту в банку під високий відсоток. Цей спосіб давно не виправдовує себе через те, що процентна ставка обтяжує позичальника. Перевірена альтернатива - взяти кредит під заставу майна. Даний вид кредитування також називають забезпеченим, тому що гарантія виплати тіла кредиту забезпечується майном, залишеним в заставу. В якості застави виступають транспортні засоби, житлова і комерційна нерухомість, діючий бізнес.

Мікропозики онлайн
04.07.2016

Продукти мікрофінансових організацій все частіше стають «паличкою-виручалочкою» для наших співгромадян в самих різних екстрених ситуаціях. Коли необхідно терміново сплатити будь-які послуги, придбати товар або просто зайняти кілька тисяч гривень на побутові витрати до зарплати, то можна звернутися в мікрофінансову компанію і подати заявку на отримання необхідної суми без надання довідок про доходи та залучення платоспроможних поручителів.

Плюси і мінуси мікрокредитування
04.04.2016

Життєвий шлях людини влаштований таким чином, що трапляються ситуації, коли в терміновому порядку потрібні фінанси, але, на жаль, взяти в борг у друзів, або родичів не виходить. Тоді позичальник відправляється в банк, щоб оформити кредит.

Кредити і шахраї
21.03.2016

На жаль, в сучасному світі дуже багато людей, які намагаються нажитися за чужий рахунок. Шахраї дійсно не дрімають. Як би сумно це не звучало, але такі випадки не рідкість. Добропорядний громадянин просто дізнається, наприклад, за експрес кредити онлайн, а в банку йому дають виписку про те, що він повинен певну суму грошей. Звичайно, неприємно. Мало того, що доведеться розбиратися в ситуації, що склалася. Жодна фінансова установа більше не оформить кредит, поки не буде погашена сума заборгованості. Їх не хвилює, що ви в даній ситуації ні до чого. Проблема!

Мікропозики онлайн на карту
29.02.2016

Отримати фінансову допомогу в кредитній організації сьогодні можуть практично всі охочі. Однак в деяких випадках доведеться відповідати жорстким вимогам і високим параметрам, які зустрічаються в банківських установах. Але позичити необхідну суму можна не тільки шляхом оформлення класичного або експрес кредиту, так як є більш простий спосіб - це звернення до мікрофінансову організацію. Вони видають позикові гроші за спрощеною схемою і не пред'являють до потенційних клієнтів явно завищених вимог. Кількість людей, які звертаються до МФО за грошовою допомогою постійно зростає. І в цьому немає нічого дивного, оскільки позики видаються дуже швидко по одному документу - паспорту.