Останні новини про кредити та банки

Monobank запустив валютні карти і депозити
08.11.2018

Клієнти Monobank тепер можуть випустити віртуальну карту в доларах і євро, а також відкрити валютні депозити. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook співзасновник Monobank Дмитро Дубілет.

Банки активніше кредитують українців
02.11.2018

Згідно жовтневого огляду банківського сектору, Національним банком України, за третій квартал 2018 року чисті гривневі кредити фізичним особам зросли на 10,6% рівномірно за усіма групами банків. У річному вимірі гривневі кредити населенню зросли на 38% р/р.

Банкомат. Поради
29.03.2016

На даний момент по всій Україні налічується велика кількість банкоматів і фактично кожен громадянин країни рано чи пізно стикався з ними, при знятті грошей, поповнення рахунку мобільного зв'язку, оплати комунальних послуг або покупки в інтернет.

Кредитування повертається
23.03.2016

В Україні за кілька кризових років відбулося очищення банківської системи. За словами експертів, на ринку залишилися тільки сильні гравці, які довели свою надійність. Така ситуація дозволяє відновити активне кредитування і розвивати економіку, відзначають в Нацбанку.

Проект нової гривні
23.02.2016

Геральдична палата України розробила новий дизайн гривневих купюр для Банкнотно-монетного двору Нацбанку.
 
Пропонується змінити дизайн 5, 10, 20, 50, 100 і 200 грн. Фахівці порекомендували звернути увагу на нові 10-гривневі банкноти. На їхню думку, зображення гетьмана Івана Мазепи - «більш правдиве», ніж те, яке використовується зараз.

Рейтинг банків України 2015
09.02.2015

Рейтинг банків України станом на осінь 2015р. Основні показники привабливості та особливостей фінансової діяльності банків України.
 
При складанні рейтингу найбільших українських банків враховувалася здатність банку без затримки повернути депозити, якщо у нього з'являться фінансові проблеми або проблеми з погашення кредитів і зростанні заборгованості клієнтів, а також рівень підтримки акціонерів і держави.